APIE

MB Dorankis paslaugos ir istorija

Dorankis yra jauna, nauja įmonė, kurios vienas iš tikslų sukurti sąžiningą, atsakingą verslą.
Pavadinimas „Dorankis“ aiškus ir lengvas atsiminti. Įmonė vykdo plėtrą, ieško darbuotojų, investuotojų, tiekėjų ir partnerių.

Mūsų vizija - panaudojant savo vertingą patirtį siekti įgyvendinti naujus standartus statybose darbuose. Įmonė pasirįžusi tapti kokybiškos įrangos tiekimo ir profesionalios konsultacijos įmone, kuri dirbant sieks žvelgti keliais žingsniais į priekį.

pastato nuotrauka 1
pastato nuotrauka 1
pastato nuotrauka 2
pastato nuotrauka 2
Tikslai ir vertybės

Nuolatos tobulindami žinias inžinerinių tinklų statybos ir priežiūros srityje, turime tikslą, kiekviename naujame projekte pasiūlyti specializuotos įrangos tiekimą, jei reiks atlikti projekto analizę, sukurti technologinę užduoti įgyvendinimui, užtikrinti reikalingų medžiagų tiekimą, konsultuoti visais susijusiais klausimais.

Mūsų vertybės profesionalumas ir kokybė. Mūsų sėkmė priklauso nuo komandos, todėl vertinamas bendradarbiavimas ir sąžiningumas prieš klientus, tiekėjus ir, visų svarbiausia, prieš save.
Inovatyvumas ir atvirumas naujoms mintims ir idėjoms. Būti kitokiais ir nebijoti daryti kitaip. Būti krypties steigėjais. Kasdienis darbas su aistra ir atsidavimu.

Mūsų tiekiamos medžiagos tai specialiųjų poreikių produktai, kurios sunku rasti rnkoje, specializuota įranga skirta ypatingiems statiniams, tai apima sprogios zonos įranga, įrankius, antistatinius įrenginius, vario gaminius, įžeminimo ir žaibosaugos gaminius, žmogaus kūno išrkovimo įranga, generatorius, kitus nestandartinius gaminius

MB Dorankis: Specializuotos įrangos ir medžiagų tiekėjas. Mums galite patikėti nestandartinių medžiagų tiekimą, pasirūpinsime, patarsime, užtikrinsime.

Sprogios zonos įranga, kibirkšties nesukeliantys įrankiai, produktai, skirti antistatiniams sprendimams įrengti, žmogaus krūvio iškrovimo įranga, įžeminimo gaminiai, vario gaminiai, specialūs rezerviniai generatoriai, varikliai, reduktoriai, varinės juostos, šynos ir kiti nestandartiniai gaminiai ar įranga. Taip pat, pagal jūsų užklausas, galime organizuoti specializuotų produktų konkrečiam projektui gamybą. Visada galime konsultuoti jus ir jūsų tiekėjus, taip pat galime būti tarpininkai.

Jei ieškote medžiagų ar produktų, jums reikia kainos, konsultacijos, komunikacijos arba negalite gauti tinkamo produkto ar pasiūlymo Lietuvos rinkoje, būtinai kreipkitės į mus – padėsime surasti sertifikuotą produktą ir užtikrinsime jo tiekimą.

Nuo 2022 metų užsiimame specializuotos įrangos tiekimu iš įvairiausių pasaulio šalių, renkamės tik sertifikuotus ir patikrintus gaminius, garantuojame jų kokybę, nes pasitikime savo partneriais. Mūsų tiekiamos medžiagos naudojamos kariniuose statiniuose, pramonėje ir komerciniuose pastatuose. Dirbame su didžiausiais pasaulio statybos rangovais, dalyvaujame didelės vertės pirkimuose ir siūlome patikimų gamintojų produkciją.

Mūsų vertė – tai mūsų žinios, sąžiningas antkainis už vertingą patirtį, tai yra mūsų pridėtinė vertė, už kurią mokate. Neabejokite ir taupykite laiką, nes gavę mažiausios kainos pasiūlymą iš kitų, jūs nesulauksite profesionalios pagalbos bei profesionalaus požiūrio į projektą, kokybę, dokumentų valdymą ir pateikimą. Jei jūs ar jūsų klientas yra aukšto lygio profesionalas ir ieško nestandartinių sprendimų, nedvejokite ir kreipkitės – tai paprasta ir lengva. Tiesiog parašykite mums užklausą, paskambinkite ar susitarkime dėl susitikimo.

Atliekame skaičiavimus pagal projektą, tiekiame specializuotas prekes, organizuojame medžiagų tiekimą. Patikėkite mums medžiagų pristatymo ir tiekimo rūpestį.

Galime pasigirti, jog organizavome medžiagų tiekimą tokiems klientams kaip NATO NSPA, todėl garantuojame produktų atitikimą tarptautiniams reikalavimams, patikėję medžiagų tiekimą, galite būti garantuoti dėl kokybės ir garantijų.

Mes visada esame pasirįžę kalbėtis su inžinieriais, specialistais, darbų vykdytojais, kurie norėtų prisijungti dirbti mūsų įmonėje arba būti mūsų partneriais.