PASLAUGOS

 • Planuojate vykdyti darbus statybose, ieškote nestandartinių medžiagų?

 • Reikia profesionalios pagalbos?

 • Reikia specifinių medžiagų ar įrangos tiekimo?

 • Norite patikėti medžiagų tiekimo klausimus profesionalams?

 • Reikia patikrinti atitikties dokumentus?

a yellow pipe on the side of a concrete wall
a yellow pipe on the side of a concrete wall

01

Medžiagų tiekimo organizavimas

MB Dorankis specializuojasi specialiosios paskirties medžiagų tiekimu, konsultavimu, sąmatų skaičiavimu, technologinių sprendimų derinimu, ir kitais nestandartinių sprendimų klausimais.

Pažadame tapti jūsų patikimais partneriais nuo statybų pradžios, užtikrinti kokybę, priežiūra ir sumažinti medžiagų kainas Jums.

Generatoriai, varikliai, sprogios zonos įranga, antistatiniai produktai, įrankiai ir kt..

sąmatų skaičiavimas
sąmatų skaičiavimas

02

Sąmatų skaičiavimas, konsultacijos.

 • Planuojate dalyvauti rangos darbų pirkimo konkurse?

 • Neturite resursų skaičiavimams?

 • Reikia konsultacijos dėl įrangos parinkimo?

 • Nerandate specifinės įrangos, medžiagų, negaunate kainų?

 • Reikia įvertinti specifinių medžaigų ar sprendimų kainas?

Nedvejokite kreipkites ir mes įvertinsime, padėsime, vesime derybas su mūsų partneriais.

architectural photography of range hood
architectural photography of range hood

03

Technologinių sprendimų derinimas, dokumentacijos analizė.

 • Reikia, kad projekto analizę vykdytų patirtį NATO projektuose turinti įmonė?

 • Norite gauti inžinierių analizę, kainas ar išvadas?

 • Reikia padėti pasiekti palankias derybas dėl specifinės technologijos?

 • Reikalingi nestandartiniai sprendimai, specializuotos medžiagos?

 • Reikia parengti technologinę užduotį?

Paskambinkite ir pasikalbėkite, pasistengsime įrodyti, kad galime. Savo pažadų laikomes, susisiekite ir paaiškinsime kaip tą įvykdysime, kartu su Jumis.

Atliekame skaičiavimus pagal projektą, tiekiame specializuotas prekes, organizuojame medžiagų tiekimą. Patikėkite mums medžiagų pristatymo ir tiekimo rūpestį.

Galime pasigirti, jog organizavome medžiagų tiekimą tokiems klientams kaip NATO NSPA, todėl garantuojame produktų atitikimą tarptautiniams reikalavimams, patikėję medžiagų tiekimą, galite būti garantuoti dėl kokybės ir garantijų.

Mes visada esame pasirįžę kalbėtis su inžinieriais, specialistais, darbų vykdytojais, kurie norėtų prisijungti dirbti mūsų įmonėje arba būti mūsų partneriais.

MB Dorankis: Specializuotos įrangos ir medžiagų tiekėjas. Mums galite patikėti nestandartinių medžiagų tiekimą, pasirūpinsime, patarsime, užtikrinsime.

Sprogios zonos įranga, kibirkšties nesukeliantys įrankiai, produktai, skirti antistatiniams sprendimams įrengti, žmogaus krūvio iškrovimo įranga, įžeminimo gaminiai, vario gaminiai, specialūs rezerviniai generatoriai, varikliai, reduktoriai, varinės juostos, šynos ir kiti nestandartiniai gaminiai ar įranga. Taip pat, pagal jūsų užklausas, galime organizuoti specializuotų produktų konkrečiam projektui gamybą. Visada galime konsultuoti jus ir jūsų tiekėjus, taip pat galime būti tarpininkai.

Jei ieškote medžiagų ar produktų, jums reikia kainos, konsultacijos, komunikacijos arba negalite gauti tinkamo produkto ar pasiūlymo Lietuvos rinkoje, būtinai kreipkitės į mus – padėsime surasti sertifikuotą produktą ir užtikrinsime jo tiekimą.

Nuo 2022 metų užsiimame specializuotos įrangos tiekimu iš įvairiausių pasaulio šalių, renkamės tik sertifikuotus ir patikrintus gaminius, garantuojame jų kokybę, nes pasitikime savo partneriais. Mūsų tiekiamos medžiagos naudojamos kariniuose statiniuose, pramonėje ir komerciniuose pastatuose. Dirbame su didžiausiais pasaulio statybos rangovais, dalyvaujame didelės vertės pirkimuose ir siūlome patikimų gamintojų produkciją.

Mūsų vertė – tai mūsų žinios, sąžiningas antkainis už vertingą patirtį, tai yra mūsų pridėtinė vertė, už kurią mokate. Neabejokite ir taupykite laiką, nes gavę mažiausios kainos pasiūlymą iš kitų, jūs nesulauksite profesionalios pagalbos bei profesionalaus požiūrio į projektą, kokybę, dokumentų valdymą ir pateikimą. Jei jūs ar jūsų klientas yra aukšto lygio profesionalas ir ieško nestandartinių sprendimų, nedvejokite ir kreipkitės – tai paprasta ir lengva. Tiesiog parašykite mums užklausą, paskambinkite ar susitarkime dėl susitikimo.

Susisiekite su mumis

Galite parašyti mumis ir paversti savo vizijas į realybę.