Prekių pristatymas

Užsakytas prekes svetainėje pristatome visoje Lietuvoje, jei prekės sandėlyje  per 4-7 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama). Jei prekių nėra pristatymo terminas gali siekti iki 14 d.d.

Jei internetinės svetainės ir elektroninės parduotuvės funkcijos neveikiančios, užsakyti galite siųsdami užklausas . Kataloguose arba puslapyje galite susirasti norimą prekę, parašykite jos pavadinimą, kodą, kiekį ir gausite atsakymą dėl kainos. Atsiųsime Jums išankstinę sąskaitą apmokėjimui, po apmokėjimo, prekes užsakome per 2-3val. Būtina nurodyti savo rekvizitus ar kitą informaciją sąskaitos pateikimui.
Taip pat galite susiekti telefonu , suteiksime konsultaciją padėsime išsirinkti prekę. Jei esate Kaune ar Kauno rajone, galime atvykti ir gyvai supažindinti su visų įrankių katalogu. Jei atstovaujate įmonę galime atsiųsti ar atvežti jums gamintojo katalogus.

Kurjerinės siuntos pristatomos tik darbo dienomis; šventinėmis dienomis ir savaitgaliais siuntos nėra pristatomos. Kaune ir Kauno rajone, galime pristatyti siuntas ir savaitgaliais tiesiai į namus.

Pristatymo kaina 15 Eur, jei pirkimo suma mažesnė nei 100 Eur.

Į paštomatus siuntos pristatomos pagal vežėjo nustatytus reikalavimus ir terminus. Jei pristatymo kiekis netelpa į paštomatą ir reikalingas stambios siuntos siuntimas, rekomenduojame rinktis pristatymą tiesiogiai jūsų nurodytu adresu.

Pristatymo būdai, kuriuos jums siūlome:

Pristatymo būdaiSąlygosKaina
VENIPAK paštomataiSiuntos pristatomos per 5-8 darbo dienas. Siuntos saugomos iki 5 darbo dienų.15 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 100 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.
OMNIVA paštomataiSiuntos pristatomos per 5-5 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 7 dienų.15 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 100 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.
LPexpress paštomataiSiuntos pristatomos per 5-8 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 72 val.15 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 100 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.
DPD Pickup siuntų taškai ir terminalaiSiuntos pristatomos per 5-8 darbo dienas. Siuntos saugomos iki 7 dienų.15 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 100 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.
Venipak kurjerisSiuntos pristatomos per 5-8 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.15 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 100 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.*
Lietuvos pašto skyriusSiuntos pristatomos per 8-10 darbo dienų. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.15 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 100 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.*

*Pristatymas į Kuršių Neriją papildoma kaina 25 Eur.

Pristatymui rekomenduojame rinktis PAŠTOMATUS – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija. Jei pristatymo kiekis netelpa į paštomatą ir reikalingas stambios siuntos siuntimas, rekomenduojame rinktis pristatymą tiesiogiai jūsų nurodytu adresu.