Projektai

Specialiųjų sandėlių statyba, 16 pastatų komplekas, 2713 ha, Jonava, 2022-2024

Mūsų klientas ir partneris yra tarptautinė įmonė, kuri yra statybos rangovė viename iš NATO NSPA projektų Lietuvoje. Šiame projekte užtikrintas sudėtingų elektros, automatikos, ryšių, gaisro apsaugos įrangos pirkimas ir tiekimas, dokumentacijos pateikimas, kokybės patikra. Taip pat šiame projekte vykdyta sąmatų skaičiavimas, projekto analizė, įvairūs skaičiavimai, derybos su kitais tiekėjais.

Specialiųjų sandėlių statyba, 10 pastatų komplekas, Linkaičiai, 2024-2026
Specialiųjų sandėlių statyba, 6 pastatų komplekas, Kairiai,
2024-2026

Mūsų klientas ir partneris yra tarptautinė įmonė, kuri dalyvauja statybos rangos konkurse viename iš NATO NSPA projektų Lietuvoje. Šiame projekte atlikti skaičiavimai, pasiūlytas specialiosios įrangos tiekimas: generatorai, statinio krūvio iškrovimo įranga, sprogiosios zonos įranga, kita nestandartinė įranga - elektros, automatikos, ryšių, gaisrinės apsaugos sitemos projektų dalims. Dokumentacijos surinkimas, projekto analizė, technologinės užduoties kurimo darbai specialiesiams darbams.

Specialiųjų sandėlių statyba, 4 pastatų komplekas, Kadaga, Latvija, 2024-2026

Mūsų klientas ir partneris yra tarptautinė įmonė, kuri dalyvauja statybos rangos konkurse viename iš NATO NSPA projektų Latvijoje. Šiame projekte atlikti skaičiavimai, pasiūlytas specialiosios įrangos tiekimas: sprogiosios zonos įranga, elektros, automatikos, ryšių, gaisrinės apsaugos sitemos projektų dalims. Dokumentacijos surinkimas, projekto analizė, technologinės užduoties kurimo darbai specialiesiams darbams.

Karinės transporto logistikos bazės statybos, 28 pastatų kompleksas,
Rukla, 2022-2025

Viename iš NATO NSPA projektų, mūsų klientui statybos rangovui ir specialiųjų darbų subrangovui, suteiktos paslaugos: dokumentacijos tvarkymas, technologinių darbų kortelelių paruošimas, specialiųjų medžiagų tiekimas (elektros, ryšių, gaisrinės signalizacijos sistemos projekto dalims), pagal užsakovo reikalavimus.