APIE

MB Dorankis paslaugos ir istorija

Dorankis yra jauna, nauja įmonė, kurios vienas iš tikslų sukurti sąžiningą, atsakingą verslą.
Pavadinimas „Dorankis“ aiškus ir lengvas atsiminti. Įmonė vykdo plėtrą, ieško darbuotojų, investuotojų, tiekėjų ir partnerių.

Mūsų vizija - panaudojant savo vertingą patirtį siekti įgyvendinti naujus standartus statybose darbuose. Įmonė pasirįžusi tapti kokybiškos įrangos tiekimo ir profesionalios konsultacijos įmone, kuri dirbant sieks žvelgti keliais žingsniais į priekį.

pastato nuotrauka 1
pastato nuotrauka 1
pastato nuotrauka 2
pastato nuotrauka 2
Tikslai ir vertybės

Nuolatos tobulindami žinias inžinerinių tinklų statybos ir priežiūros srityje, turime tikslą, kiekviname naujame projekte pasiūlyti specializuotos įrangos tiekimą, jei reiks atlikti projekto analizę, sukurti technologinę užduoti įgyvendinimui, užtikrinti reikalingų medžiagų tiekimą.

Mūsų vertybės profesionalumas ir kokybė. Mūsų sėkmė priklauso nuo komandos, todėl vertinamas bendradarbiavimas ir sąžiningumas prieš klientus, tiekėjus ir, visų svarbiausia, prieš save.
Inovatyvumas ir atvirumas naujoms mintims ir idėjoms. Būti kitokiais ir nebijoti daryti kitaip. Būti krypties steigėjais. Kasdienis darbas su aistra ir atsidavimu.